پیش‌گفتار

کامپیوتر اول ارائه دهنده‌ی خدمات و لوازم جانبی لپ تاپ است که با برند‌های اصلی بازار به همراه گارانتی فعالیت دارد. لوازم الکترونیکی از حساس‌ترین ابزارها و وسایلی است که عودت آن‌ها با شرایط خاص امکان پذیر است. همه‌ی دستگاه‌های موجود در فروشگاه گارانتی دارد و بصورت سالم به مشتری تحویل داده خواهد شد. علاوه بر این سفارش دهنده می‌تواند جهت بررسی بهتر و دقیق‌تر به آدرس فروشگاه واقع در کرج، چهارراه هفت تیر، جنب بازار کیش مراجعه کرده و محصول را پس از بررسی خریداری کند.

شرایط عودت محصول

تمامی محصولات کامپیوتر اول دارای گارانتی از شرکت‌های معتبر به مدت ۱۲ الی ۲۴ ماه است که با توجه به نوع محصول میزان زمان و شرایط گارانتی آن متفاوت است. عودت محصول در صورتی که شرایط زیر برقرار نباشد امکان پذیر است.

  • خرابی ناشی از ضربه خوردن یا فشار غیر متعارف ناشی از حمل نامناسب محصول
  • تماس آب با قطعات الکترونیکی محصول مورد نظر
  • استفاده از نرم افزارهای خارج از توان دستگاه (برای مثال استفاده‌ی رندرینگ برای محصولاتی که کاربرد آن‌ها اداری است)
  • باز شدن دستگاه توسط کارشناسانی که مورد تایید شرکت نباشند

 

در صورتی که دستگاه شما با رعایت موارد بالا دچار نقص شده است، می‌توانید با ارسال آن به نمایندگی و گارانتی همراه دستگاه و بررسی توسط کارشناسان شرکت، از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید.

کارت گارانتی همراه دستگاه که روی جعبه‌ی آن نیز درج شده است، ضمانت گارانتی آن محسوب می‌شود، به همین خاطر حفظ و نگهداری آن به عهده‌ی مشتری است..